Історична довідка

02 вересня 1980 року почав функціонувати новий дитсадок на 280 місць на руднику імені Рози Люксембург. Красиво, по-сучасному оздоблений, зручний для дітей різних вікових груп, писалося в газеті "На трудовій вахті", його по праву назвали кращим в районі. Очолила комбінат досвідчений педагог О.Г. Качмар.

Ключ від комбінату вручив головний інженер БУ-11 В.П. Дідіченко.  Директор рудника О.І.Храпко з дітьми перерізав стрічку для початку роботи закладу.

Засновником дошкільного навчального закладу є виконком Криворізької міської ради.  Рішенням виконавчого комітету Криворізької міської ради народних депутатів 48/2 від 14.02.1996 року зареєстрований Статут комбінованого дошкільного виховного закладу  №145 фізкультурно-оздоровчого профілю з групою реабілітації для частохворіючих дітей. Наказом фонду комунальної власності міста № 201 – УМ від 12.12.2001 року змінено назву «Комбінований дошкільний виховний заклад № 145 фізкультурно-оздоровчого профілю з групою реабілітації для частохворіючих дітей» на «Комунальний комбінований дошкільний навчальний заклад № 145», затверджений Статут закладу у зміненій редакції. Дошкільний заклад включений до єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, має свідоцтво про державну перереєстрацію юридичної особи, видане виконкомом Криворізької міської ради 21 грудня 2001 року.

Заклад має одновікові та спеціалізовані групи.  Одновікових груп для дітей раннього та дошкільного віку – 7; груп для дітей з вадами мови – 3; груп для дітей з порушенням психічного розвитку – 2.

В дошкільному навчальному закладі функціонують  кабінети: вчителів-дефектологів, логопедів, практичного психолога, вихователя-методиста, фізіотерапевтичний, музично-спортивна  зала.

Головною метою та предметом діяльності дошкільного навчального закладу є  виховання та навчання  дітей дошкільного віку, надання кваліфікованої допомоги в корекції недоліків розвитку мови і порушення психічного розвитку дитини, організація фізкультурно-оздоровчої роботи з  дітьми.