Науково-методична робота

Дошкільний заклад працює

над обласною науково-методичною проблемою

"Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості"

Головна мета проекту розробка та апробація моделей  креативної регіональної освіти, визначення основних показників творчої компетентності особистості, запровадження інноваційних технологій розвитку творчого потенціалу учнів,  удосконалення системи психолого-педагогічного супроводу особистості  в системі креативної освіти.

ІV етап, 2013-2014 н.р.

«Коригуючий»

Завдання роботи на даному етапі:

• аналіз та корекція накопиченого педагогічного досвіду, визначення його основних ідей для широкого запровадження;
  • аналіз матеріалів попередніх зрізів діагностики рівня розвитку творчого потенціалу учнів та їх навчальних досягнень;
  • організація огляду-конкурсу «Заклад креативної освіти»;вивчення та експертна оцінка накопиченого педагогічного досвіду (при визначенні ефективності досвіду доцільно використовувати  науково обґрунтовані критерії: актуальність, оригінальність, новизна, стабільність, збалансованість і комплексність результатів, раціональність витрат часу, зусиль, засобів, відповідність реальним можливостям основної маси педагогів і матеріальної бази).